ÖZEL ÇOCUKLARLA BİRLİKTE FİDAN DİKTİ

ÖZEL ÇOCUKLARLA BİRLİKTE FİDAN DİKTİ

Ergene Belediyesi tarafından 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla “Çocuklarımız Gülsün Diye Gül Fidanı Dikim” etkinliği gerçekleştirildi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel düzenlenen etkinlikte özel çocuklarla birlikte fidan dikti.

2 Nisan Otizm Farkındalık günü nedeniyle Ergene Belediyesi tarafından fidan dikimi etkinliği düzenlendi. Sağlık Mahallesinde bulunan Ergene Belediyesi İnönü Parkında Özel Marmaracık Rehabilitasyon Merkezi, Lider Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezinde bulunan özel öğrenciler ile birlikte Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Başkan Yardımcıları Ayça Albayraktar, Mehmet Cebeci, Yüksel Baydarlıgül fidanlarından dikti. Otizme dikkat çekmek için gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen özel çocuklar keyifli vakit geçirdiler.

2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında her yıl ses getiren etkinliklere imza attıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Otizmli çocuklarımızın daha iyi şartlara kavuşabilmesi için Ergene Belediyesi olarak her zaman onların yanında olduk olmaya da devam ediyoruz. Onların sosyal hayatta yer alabilmeleri için sadece 2 Nisan kapsamında değil, yılın genelinde onlarla bir arada oluyor, keyifli zamanlar geçiriyoruz. Bugün de Ergene Belediyesi İnönü Parkımızda Çocuklarımız Gülsün Diye Gül Fidanı Dikim etkinliği gerçekleştirdik. Belediye Başkan Yardımcılarımız, öğretmenlerimiz, ailelerimiz ve onların özel çocukları ile birlikte gül fidanlarından dikerek, birbirinden keyifli aktiviteler yaparak eğlenceli dakikalar geçirdik. İlçemizde bu tür güzel etkinliklerle otizmli bireylerin yaşamlarına katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04