ŞARKÖY’LÜ ÖĞRENCİLER MİSAFİR OLDU

ŞARKÖY’LÜ ÖĞRENCİLER MİSAFİR OLDU

Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa’nın tarihi, kültürel ve turistik potansiyelini tanıtmak amacıyla Tekirdağ’da öğrenim gören öğrencilere yönelik düzenlediği gezi programları devam ediyor.

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde yükseköğrenimini sürdüren 60 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen gezi programında, Namık Kemal Evi, Tarihi Belediye Binası, Etnografya ve Rakoczi Müzeleri, Rumeli İskelesi gibi Süleymanpaşa’nın önemli mekânları yer aldı. Rehberler eşliğinde tarihi ve kültürel mekânları dolaşan öğrenciler hem farklı bir gün yaşadılar hem de Tekirdağ’ın en uzun sahil şeridine sahip ilçesi olan Süleymanpaşa’yı yakından tanıma fırsatı buldular.

ÇAY VE SİMİT İKRAM EDİLDİ

Öğrenciler, Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen gezi programının tamamlanmasının ardından Süleymanpaşa Belediyesinin misafiri olarak Atatürk Tuna Boyu Seyir Parkı’nda çay ve simit ikramı ile ağırlandılar. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, öğrencilere yönelik olarak organize edilen gezi programlarının önümüzdeki dönemde kapsamı genişletilerek devam edeceği ifade edildi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04