ÇORLU TSO DAN  ENİS SÜLÜN’E VEFA

ÇORLU TSO DAN ENİS SÜLÜN’E VEFA

Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ve ekibi Enis Sülün’ün adını yaşatacak güzel bir esere imza atıyor.. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Çorlu TSO) hizmet binasında yer alan Enis Sülün Konferans Salonu için inşaat yapım sözleşmesi 14 Mart 2022 tarihinde imza altına alınarak yapımına başlandı.

Enis Sülün Konferans Salonu’nu 1 Kasım 2022 Tarihinde Hizmete Açmayı Planlıyoruz!

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Çorlu Türkiye’nin sanayi üretimi ve ticaret hacmi açısından hızlı gelişmekte olan bir bölgesidir.Çorlu gelişip değiştikçe buna liderlik etmekte olan Odamızın görev ve sorumlulukları da artmaktadır. Buna istinaden;Bölgemizde organizasyon, toplantı, seminer, kongre, konferans ve diğer etkinlikler için tüm donanımlara sahip modern ve teknolojik bir konferans salonu’na ihtiyaç vardı.Bunu düşünerek böyle bir projeyi hayata geçirdik. Yapımına başladığımız;Çorlu’nun ekonomik ve kültürel kalkınmasına  katkılar sağlayacak olan Enis Sülün Konferans Salonu’nu Çorlu’nun kurtuluşu olan 1 Kasım tarihinde hizmete açmayı planlıyoruz.Başta üyelerimiz olmak üzere, bölgemize hayırlı olmasını dilerim”dedi.

Enis Sülün Konferans Salonu 426 Kişiliktir!

Enis Sülün Konferans Salonu hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “En son teknolojiyle donatılmış konferans salonumuz toplam 1.525 m2inşaat alanında, 426 kişi oturma kapasiteli, 221 m2 sahne ve 343 m2 lobi alanına sahiptir. Profesyonel akustik öğeleriyle donatılmıştır. 2 adet kulis, reji odası, VIP Odası mevcuttur” açıklamasında bulundu.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04