HATALI PARKLANMA SORUNU ORTADAN KALKTI

HATALI PARKLANMA SORUNU ORTADAN KALKTI

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Kolordu Caddesi üzerinde yaşanan hatalı parklanma ve yaya kaldırımı sorununa çözüm getirmek üzere başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.

Vatandaşların talepleri doğrultusunda başlanan çalışmalar kapsamında yol genişletme, araç park alanları ve kaldırım düzenlemeleri yapılıyor. Düzenlemelerle kaldırıma araç park edilmesi önlenecek, araçlar için de uygun park alanları yapılmış olacak.

YÜKSEL YERİNDE İNCELEDİ

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kolordu Caddesi üzerinde yaşanan yaya kaldırımı ve hatalı parklanma sorunlarını ortadan kaldıracağımız düzenleme çalışmalarına başladık.Güzergâhta baştanbaşa yapacağımız yenileme çalışması ile cadde esnafımızın ve mahalle sakinlerimizin beklentisini karşılayacak yeni bir düzenleme yapacağız” diye konuştu.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04