ERGENE BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİDE VEFA

ERGENE BELEDİYESİ’NDEN ŞEHİDE VEFA

Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurlarının saldırısı sonucu 27 Şubat 2020 tarihinde şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Recep Bekir’in Ergene’nin Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan mezarının etrafı Ergene Belediyesi tarafından yapıldı.

Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimiz için mevlit okutarak şehitleri dualarla yad eden, şehitlerin emanet aileleri ile yakından ilgilenerek her türlü sorununa kısa sürede çözüm üretme arayışına giren Ergene Belediyesi 27 Şubat 2020 tarihinde Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Recep Bekir’in Yeşiltepe Mezarlığı’ndaki mezarının etrafını yaptı.

Tüm şehitlerimizi, başta bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyorum diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İdlib’de rejim unsurlarının saldırısı sonucu 27 Şubat 2020 tarihinde şehit olan kahraman askerimiz Piyade Uzman Onbaşı Recep Bekir’in ilçemizde bulunan mezarının etrafı belediye ekiplerimizce yapıldı. Başta şehidimiz Recep Bekir olmak üzere canlarını ülkemiz için feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04