BİZ BELEDİYE OLARAK BÜYÜK BİR AİLEYİZ

BİZ BELEDİYE OLARAK BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak amacıyla personeli ile bir araya geldi. “Biz belediye olarak büyük bir aileyiz” diyen Başkan Hikmet Ata Belediye personeline moral verdi. 1 Mayıs işçi bayramlarını kutladı.
Covid-19 salgını sebebiyle sosyal mesafeye dikkat ederek Belediye garajı çalışanlarıyla bir araya gelen Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ve Başkan Yardımcısı Muharrem Şen, personeli ile sohbet edip, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan salgın dolayısıyla yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan ekipler, Başkan Ata’ya yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi vererek karşılıklı istişare de bulundular.
Çalışmalarından dolayı ekipleri tebrik eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ‘’Ekiplerimiz vatandaşlarımızın sağlığı için yedi gün yirmi dört saat görev başındadır. Yapılan tüm çalışmalarda personelimizin emeği çok büyüktür. Birlikte ilçemize daha faydalı olabilmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalar özellikle bu dönemde vatandaşlarımızın konforunu arttırarak, refahını sağlamaya yöneliktir. Bu zorlu süreci birlikte atlatarak daha güzel ve sağlıklı günlerde birlikte olabilmek için projelerimizi hazırlamaya ve yönlendirmeye devam ediyoruz. Yürüttüğümüz her çalışma bir ekip işidir. Biz belediye olarak büyük bir aileyiz. Tüm bu düşüncelerle tüm emekçi personelimizin ve tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü yeniden kutluyorum’’ dedi.
Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04