ERGENE’DE PARKLAR YAZA HAZIRLANIYOR

ERGENE’DE PARKLAR YAZA HAZIRLANIYOR

Ergene Belediyesi tarafından İlçede dezenfektan çalışmaları tüm yoğunluğuyla devam ederken diğer taraftan da park ve yeşil alanlar yapılan peyzaj düzenleme çalışmalarıyla sosyal alanlar yaz dönemine hazırlanıyor.
Korona virüsle mücadelede alınan önlemlerin üst düzeyde gerçekleştiği Ergene’de bir yandan da rutin çalışmalar devam ediyor. Salgında iyileşen hasta sayısının her geçen gün arttığı ülkemizde tedbirler sıkı sıkıya uygulanırken Ergene Belediyesi de salgın sonrası süreç için ilçede hazırlıklarını sürdürüyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne Bağlı olan Park ve Bahçeler biriminde bulunan ekipler bu kapsamda ilçe genelinde ki parklar ve yeşil alanlarda kapsamlı bir çalışma sürdürmeye başladı.
Ergenede ki parkların yaza hazırlandığını belirten Başkan Yüksel, “Yaz aylarının vazgeçilmez mekanları olan park ve bahçelerde peyzaj düzenlemeleri başlatıldı. Vatandaşlarımızın en büyük sosyal faaliyet alanlarında olan parkları daha kullanılabilir hale getirmek için çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Bahçe ve yeşil alanların bakıma alınmasının yanı sıra ilçe merkezinde ve yol kenarlarında bulunan ağaçları budayarak gençleştirme çalışmalarımızda sürüyor. Park ve bahçelerde yapılan bahar bakım çalışmalarımız yaz boyunca devam edecektir” dedi.
Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04