HER TÜRLÜ HASTAMIZIN YANINDAYIZ

HER TÜRLÜ HASTAMIZIN YANINDAYIZ

Ergene Belediyesi’nin ilçe halkına kazandırdığı en yeni hizmet noktalarından biri olan Ergene Belediyesi Sağlık Hizmetleri Danışma Merkezi düzenlenen törenle açıldı. Belediye Başkanı Rasim Yüksel; “Her türlü hastamızın yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in başı ağrıyandan da dişi ağrıyandan da biz sorumluyuz açıklaması doğrultusunda Ergene’deki tüm hastalara yardım eli uzatan Ergene Belediyesi, Sağlık Mahallesi’nde yer alan Zübeyde Hanım Parkı’ndaki Sağlık Hizmetleri Danışma Merkezi’nin açılışında konuşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu güzel hizmetimizin tüm Ergene halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bir telefonunuz kadar herkese yakınız. Her zaman her konuda vatandaşımızın yanındayız. Bu dönem biliyorsunuz sağlığa çok önem verdik, vermeye de devam ediyoruz. Her türlü hastamızın yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz. Bu güzel tesisimizin Ergene halkımıza hayırlı olmasına diliyor, katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yüksel ayrıca, “Açılışa katılımlarından dolayı Tekirdağ Milletvekilimiz İlhami Özcan Aygun’a Çorlu Belediye Başkanımız Ahmet Sarıkurt’a CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Ali Özyürek’e, CHP Ergene İlçe Başkanımız Nuh Nuhoğlu’na, İYİ Parti Ergene İlçe Başkanımız Sadi Ersöz’e siyasi partilerin temsilcilerine belediye Başkan yardımcılarımıza, Meclis üyelerimize, muhtarlarımıza gazilerimize ve bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan Ergene halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04