TERÖR YANDAŞLARINA DEĞİL ŞEHİT YAKINLARINA GİTTİ

TERÖR YANDAŞLARINA DEĞİL ŞEHİT YAKINLARINA GİTTİ

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve eşi şehit ailelerini ziyaret etmezken, Ahmet Sarıkurt PKK lı terörist yandaşları ile Hastane kafeteryasında samimi bir poz verirken,  Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay, Belediye Başkan Yardımcısı Esengül Güven ile birlikte ilçede ikamet eden şehit ailelerini ziyaret ederek, hediye takdim etti.

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 107’nci yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay, Belediye Başkan Yardımcısı Esengül Güven ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti.

EMANETLERİNE SAHİP ÇIKILACAĞIZ

Çerkezköy’de ikamet eden şehit ailelerini ziyaret eden Güliz Akay, Belediye Başkanı Vahap Akay’ın saygı ve selamlarını şehit ailelerine ve yakınlarına iletti. Vatan için canlarını feda eden şehitlerin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkılacağını belirten Güliz Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak, ülkemizin birliği ve bütünlüğü için gözünü kırpmadan canlarını veren şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin bugüne kadar her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Vatanımızın bekası, milletimizin huzuru için hayatının baharında şehit olan kahraman vatan evlatlarımızın önünde minnet ve saygı ile eğiliyorum” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Şehit aileleri de, nazik ziyaretleri ve hediyeleri için Belediye Başkanı Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay’a ve Çerkezköy Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un PKK lı terörist yandaşları ile şehitlerimizin kabirlerinin yanı başında çok samimi pozlar vermesine vatandaşlardan büyük tepkiler gelmişti ve “Gidip PKK lıların kucağına oturacağına Şehit Annesinin dizinin dibine otur, hayır duasını al” şeklinde eleştiriler yapılmıştı. Gülizar Akay’ın bu hareketi kamuoyundan büyük taktir toplarken, Kamuoyu aynı fotoğrafların Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve eşi Emel Sarıkurt’tan bekliyor.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04