DOĞUM GÜNÜNÜZ DE ERZAK YARDIMI YAPTIĞINIZ OLDUMU

DOĞUM GÜNÜNÜZ DE ERZAK YARDIMI YAPTIĞINIZ OLDUMU

Doğum gününüzde ihtiyaç sahibi bir aileye erzak yardımı yaptığınızı biliyormuşsunuz. Ergene Belediyesi sizin adınıza bunu gerçekleştiriyor. Tebrik Çiçekleri Erzak Olup Ailelere Teslim Ediliyor. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in başlattığı, tebrik çiçekleri erzaka dönüşüyor projesinde erzaklar ihtiyaç sahibi ailelere teslim edilmeye devam ediliyor.
Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerine devam eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel başlatmış olduğu “Tebrik çiçekleri erzağa dönüşüyor” projesinde erzakları bizzat kendisi ihtiyaç sahibi ailelere teslim etmeye devam ediyor.
Her zaman vatandaşlarının yanında olduğunu belirten Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Zor günler geçirdiğimiz şu günlerde evlerinden çıkamayan 60 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi ailelerimiz için güzel bir proje hazırladık. Belediyenin yapmış olduğu erzak yardımlarına katkı olması amacıyla doğum günlerinde vatandaşlara Belediyemiz tarafından hediye olarak gönderilen tebrik çiçeğini iptal ederek bunun yerine doğum günü hediyesini erzak paketine dönüştürerek bu erzaklarımızı 60 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi ailelere teslim etme kararı aldık” dedi.
Ergene’de vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşların belirlenen kurallara kesinlikle uymaları gerektiklerini söyledi. Başkan Yüksel, ”Evlerinden sokağa çıkamayan vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Ergene’de her gün 51 haneye sıcak yemek götürüyor ve 112 vefa hattından gelen market alış verişi, ilaç alma ve fatura ödeme gibi vatandaşlarımızdan gelen bu gibi ihtiyaçlarda belediye ekiplerimiz tarafından karşılanmaktadır. Bunun yanı sıra ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere de erzak yardımlarımız devam etmektedir” dedi.
Sarılmayı, el ele olmayı, derin bir nefes almayı çok özledik. Maviyi ve yeşili bir arada görmeyi, parklardaki çocuk seslerini çok özledik diyen Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu günler geçene kadar, birlikte sağlıklı günlerde görüşebilmek için, kendimiz için Ergenemiz için evde kalalım” dedi.
Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04