HALKIMIZ VİRÜSÜNE KARŞI KURALLARA UYMALI

HALKIMIZ VİRÜSÜNE KARŞI KURALLARA UYMALI

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Korona Virüsü önlemleri için ekip olarak gece gündüz çalışmalarına devam ettiklerini vatandaşların da kurallara uyması gerektiğini ifade etti.Ergene Belediyesi Korona virüsüne karşı önlemler almaya devam ederek ilçe genelinde hafta sonu Kaymakamlık ve kolluk kuvvetleri binaları ile sağlık merkezleri, eczane ve Ulaş Tarım Kredi Kooperatif binasında dezenfektan çalışmalarında bulundu.
Ergene Belediyesi tarafından ilçede dezenfektan çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Belediye ekipleri hafta sonu mesailerine Kaymakamlık binasını dezenfekte etmeyle başladı, Ergene Kaymakamlık binası baştan sona dezenfekte edilirken ekipler burada ki çalışmalarını ardından İlçemizde bulunan Kolluk kuvvetlerinin binalarını ve araçlarını dezenfekte etti. Dezenfekte çalışmalarında bulunan diğer ekipler de sağlık merkezleri ve eczaneler ile Ulaş Tarım Kredi Kooperatifi binasında çalışmalarını sürdürdü.
Ergene Belediyesinin Korona virüsüne karşı ilk günden itibaren ilçede büyük tedbirler aldığını belirten Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Korona virüsüne yönelik tedbir çalışmaları kapsamında ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamaları ilçemizde devam ediyor. Bu kapsamda cadde ve sokaklarımız aralıksız bir şekilde ilaçlanırken, ekiplerimiz ayrıca okullarda, camilerimizde, çocuk oyun parklarımızda, otobüs bekleme duraklarında da çalışmalarda bulundu. Gece gündüz demeden halkımızın sağlığı için çalışıyoruz, Korona virüsüne karşı vatandaşlarımızda kurallara uymalı, hijyene dikkat ederek zorda kalmadıkça sokağa çıkmamalı, sokağa çıktıklarında da insanlar arasında ki sosyal mesafeyi korumalılar” dedi.
Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04