SİTE YÖNETİCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİTE YÖNETİCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Marmaraereğlisi Belediyesi, Site yöneticileri ve vatandaşlar ile gerçekleştirilen ve planlanan hizmetlere yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Vatandaşların talep ve şikayetleri birim müdürlerince tek tek kayıt altına alındı.

Site yöneticileri bilgilendirme toplantısına Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Sinem Özüpekile Bahattin Çavdar ve birim müdürleri de katılım sağladı. Açılış konuşmaları ve bilgilendirme sunumlarının yapılmasının ardından vatandaşlardan gelen taleplerin dinlenmesiyle toplantı devam etti.

Marmaraereğlisi Belediye Düğün Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısının açılış konuşmasını Belediye Başkanı Hikmet Ata gerçekleştirdi. Konuşmasına katılımcıların yeni yıllarını tebrik ederek başlayan Başkan Hikmet Ata ‘’Öncelikle toplantımıza başlamadan önce 2023 yılının siz değerli vatandaşlarımıza sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diliyor ve yeni yılınızı yürekten kutluyorum.’’ dedi.Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, ‘’Bugün burada sorunlarınıza çare bulmak, bizlerden olan taleplerinizi dinlemek ve birlikte çözüm üretebilmek için başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle beraber bir araya gelmiş bulunmaktayız.Yönetime geldiğimiz günden bu güne ilçemize olan katkılarımızdan, devam eden ve planlanan projelerimizden oluşan sunumlarımızı sizlerle paylaşacağız.Toplantımızın verimli geçmesini temenni ediyor ve sorunlarınıza çözüm sunabileceğimizi umut ediyorum.Hepinizi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum’’ İfadelerini belirtti.

Başkan Hikmet Ata’nın konuşmasının ardından birim müdürleri söz alarak yapmış oldukları çalışmalar ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirdiler. Vatandaşların talep ve şikayetleri birim müdürlerince tek tek kayıt altına alındı. Sit yöneticileri bilgilendirme toplantısı, yapılan konuşma ve sunumların ardından site yöneticilerinin ve vatandaşların sorularının cevaplandırılması ile sona erdi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04