OPTİMED HASTANESİN DE YILDA  BEŞ YÜZ BİN TEDAVİ

OPTİMED HASTANESİN DE YILDA  BEŞ YÜZ BİN TEDAVİ

Optimed Sağlık Grubu, Tekirdağ genelinde görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Ayhan Arslan, bir yılda hastanelerinde toplam 500 Bin kişinin tedavi edildiğini açıkladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile Optimed Sağlık Grubu, Tekirdağ genelinde görev yapan basın mensupları ile Özcanlar Restoran’da düzenlediği kahvaltı programı ile bir araya geldi. Düzenlenen programda konuşan Optimed Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Ayhan Arslan, “Optimed Sağlık Grubu olarak10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Optimed Sağlık Grubu ve Yönetim Kurulu olarak hepinize hoş geldiniz diyorum. Siz değerli basın mensupları; halkımızın haber alma hakkını kullanmasına yardımcı olmak amacıyla doğruluk, tarafsızlık objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri üzerinde barındıran değerli bir mesleği icra etmektesiniz. Değerli Gazeteci arkadaşlarımız ilkeli habercilik, olayları tarafsız bir şekilde aktarmakta bir anlamda kamu vicdanının sesi olmaktasınız. Halkı bilgilendirmek maksadıyla her şartta görevini yapmaya çalışan kıymetli arkadaşlarımız özveriyle bütün takdirlerin üzerindesiniz. Biz de Optimed Sağlık Grubu olarak 15. yılımızı geride bıraktık. Bu 15 yılda Trakya bölgesinde, Çerkezköy’de ve Çorlu’da 3 sağlık kuruluşuyla hizmet vermekteyiz. Çorlu’daki sağlık kuruluşumuzla da 1. yılımızı geçmiş oluyoruz. Geçtiğimiz yıl içinde Bulgaristan’da Sağlık Turizmi ve irtibat ofisi oluşturduk. Orada da ülkemizin sağlık kulüplerinden, sağlık hizmetini almaya gelen Bulgaristan vatandaşlarına hizmet veriyoruz. Ülkemizi, Trakya’mızı ileri boyutta anlatmaya ve temsil etmeye çalışıyoruz. Aynı şekilde çok yakında Romanya’da sağlık irtibat ofisi açıyoruz. Bunu da ben buradan duyurmak isterim. Çok yakında Çerkezköy’deki hastanemizde bölgemizde sadece kamuya hizmet veren Radyo Terapi ve Medikal Onkoloji ve Nükleer Tıp alanlarında hizmet verecek olan kanser tedavisi Onkoloji bölümünü de önümüzdeki aylarda tam anlamıyla hizmete açacağız.Çerkezköy’de yaptığımız inşaatımız bitti. Şu anda ruhsatlandırma hizmetlerini yapıyoruz. Artık hastalar bu hizmetler için İstanbul’a gitmeyecekler. Özel kuruluş olarak Optimed’ten de bu hizmeti Trakya’mızda alabilecekler. Kanser tedavisinde de ülkemizde faydamız olacağı için sizlerle paylaşmak istedim ben. Bu vesileyle kamu yararı gözeterek emek veren uzun çalışma saatleri ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden fedakarca çalışan basın ahlâk ve ilkelerine bağlı olarak kamuoyunun bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen sizlerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor ve meslek hayatınızda başarılar dilerim.” dedi.

FAALİYETLER HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ

Arslan, Gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Daha sonra Optimed Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Nevzat Koç söz aldı. Ardından Optimed Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Recep Çalışkan da Sağlık Grubu olarak faaliyetleri hakkında bilgi verirken, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri kutlayan sözlerini dile getirdi. Program günün anlam ve önemine istinaden Gazetecilerle hatıra fotoğrafı çekilerek son buldu. Gerçekleşen organizasyona katılan tüm basın mensupları Optimed Sağlık Grubu Genel Müdürü Ayhan Arslan ve çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04