100.YILA ÖZEL KUTLAMA

100.YILA ÖZEL KUTLAMA

Saray’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı münasebetiyle Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in sunumuyla ‘Kuvayi Milliye Destanı’ şiir dinletisi ve Saray Belediyesi Türk Müziği Topluluğu- Nazende Türk Müziği Topluluğu konseri Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 100.yıla özel Kuvayi Milliye Destanı’nı kendi özel yorumuyla seslendiren Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, izleyenlerden büyük alkış aldı.

KATILIM YOĞUN OLDU
Saray’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı dolayısıyla 1 Kasım Salı günü saat 20.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in sunumuyla ‘Kuvayi Milliye Destanı’ şiir dinletisi ve Saray Belediyesi Türk Müziği Topluluğu ve Nazende Türk Müziği Topluluğu konseri gerçekleştirildi. 100’üncü yıl programına Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç, Saadet Partisi Saray İlçe Başkanı Şaban Mısırlı, Saray Belediye Başkan Yardımcıları Birdal Gökdağ, Fuat Ünal, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Mavi Liste Başkan Adayı Rahmi Yılmaz ve ekip arkadaşları, siyasi parti ve STK temsilcileri, belediye birim müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


BAŞKAN ERKİŞ BÜYÜK ALKIŞ ALDI
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in Nazım Hikmet’in ‘Kuvayi Milliye Destanı’ şiir dinletisi ile devam etti. 100.yıla özel Kuvayi Milliye Destanı’nı kendi özel yorumuyla seslendiren Başkan Özgen Erkiş, izleyenlerden tam not aldı. Kuvayi Milliye Destanı sunumuyla büyük beğeni toplayan Başkan Erkiş, ayakta alkışlandı.
TÜRK SANAT MÜZİĞİ ZİYAFETİ SUNDULAR
Başkan Erkiş’ten sonra Şef Salih Demirci yönetimindeki Saray Belediyesi Türk Müziği Topluluğu ve Nazende Türk Müziği Topluluğu sahne aldı. Birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserleri ile dinleyenleri mest eden koro, Saraylılara muhteşem bir akşam yaşattı. Kulakların pasını silen Saray Belediyesi Türk Müziği Topluluğu ve Nazende Türk Müziği Topluluğu izleyenlerden büyük alkış aldı. Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş de koroya eşlik etti. Konser sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Başkan Yardımcıları Fuat Ünal, Birdal Gökdağ ve Arif Naci Öngören ile birlikte İzmir Marşı’nı büyük bir coşkuyla söyledi.
ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Konser sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Şef Salih Demirci yönetimindeki Saray Belediyesi Türk Müziği Topluluğu ve Nazende Türk Müziği topluluğuna teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04