OPTİMED SAĞLIK GRUBU’NDAN İNGİLTERE HAMLESİ

OPTİMED SAĞLIK GRUBU’NDAN İNGİLTERE HAMLESİ

Optimed Sağlık Grubu’nun 15 yıl önce temellerini attığı, her geçen gün üzerine koyarak ilerlediği ve “kaliteli sağlık hizmeti” anlayışını da yanına alarak çıktığı yolculuğun duraklarından biri de İngiltere oldu.

2007 yılında Çerkezköy’de faaliyete geçirdiği hastanesi, 2011 yılında Çorlu’da hasta kabul etmeye başladığı cerrahi tıp merkezi ve geçtiğimiz yılın sonunda hizmet vermeye başlayan Özel Optimed International Çorlu Hastanesi ile sağlık sektöründe adından söz ettiren Optimed Sağlık Grubu, 20 Eylül 2022’de Holiday InnLondonBloomsbury’de gerçekleşenTheFuture X Events& Fuarcılık ve GUSİB tarafından organize edilen “TrustLondonTalks Birleşik Krallık ve Türkiye Medikal Turizm Buluşması’na katılım sağladı.

Sağlık turizminde aktif bir rol oynayan Optimed Sağlık Grubu’nun yanısıra fuara Türkiye’den farklı sağlık kuruluşları da katılım gösterdi. Global sağlık hizmetlerinde en çok tercih edilen ilk 10 ülke arasına giren Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa arasındaki konumu ile birlikte merkez bir coğrafyada yer alması, deneyimli sağlık personeli, yüksek kaliteli servisi ve uygun maliyetleri ile sağlık hizmeti almak isteyen İngilizlerin dikkatini çekiyor. Sağlık turizmi için Avrupa’da en çok tercih edilen ülkenin Türkiye olduğunu söyleyen TheHealthStoreTurkey kurucusu Nihal Terzi de, “İngiltere ve İrlanda tarafından sağlık turizmi için en çok tercih edilen ülke bizim ülkemiz’’ dedi.

Fuarda söz alan Optimed Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. İlkay Kırkaç Optimed Sağlık Grubu’nun sağlık turizmine multidisipliner bir anlayışla yaklaştığından, uzman hekimleriyle birlikte tam donanımlı hastanelerinde gerçekleşen operasyonlardan, tedavi süreçleri tamamlanan hastalarının deneyimlerinden ve buna yönelik geliştirici fikirlerinden bahsetti.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04