DEV SPOR VADİSİN DE SONA GELİNDİ

DEV SPOR VADİSİN DE SONA GELİNDİ

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapımı süren devasa spor vadisinde proje bitmek üzere. İçerisinde buz sporlarından GO-Kart’a, futboldan basketbol ve voleybola, tenise kadar çok sayıda sporun yapılabileceği, sporcu sosyal tesislerinin ve diğer birçok aktiviteyi bünyesinde barındıran Paşa Spor Vadisi projesi, tamamlanma aşamasına geldi.

Süleymanpaşa Belediyesinin kendi imkânları ile inşa ettiği proje kapsamında, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaları günbegün yerinde inceleyen Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Tekirdağspor’un kullanımına tahsis edilecek olan sporcu sosyal tesisleri inşaatında gelinen aşamayı değerlendirdi.

YÜKSEL: KISA ZAMANDA TAMAMLANACAK

İncelemelerle ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Paşa Spor Vadisi içinde yapımı devam eden Tekirdağ Spor Kulübü Sosyal Tesisleri inşaatında incelemelerde bulunduk.Yakın zamanda şehrimize kazandırarak Tekirdağspor’umuza armağan edeceğimiz sosyal tesislerimiz ile spor vadimiz içinde yer alan sahalarımızda incelemelerde bulunarak gerçekleştireceğimiz çalışmaları planladık. Şimdiden Tekirdağspor’umuza ve şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04