BAŞKAN HİKMET ATA KARDEŞ ŞEHİR VETRİNO’DA

BAŞKAN HİKMET ATA KARDEŞ ŞEHİR VETRİNO’DA

Marmaraereğlisi Belediyesi, Bulgaristan Varna VetrinoBelediyesi’nin davetlisi olarak Vetrino Belediyesi 43. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamalarına katıldı. Vetrino Belediye Başkanı DimitırDamitrov’un davetlisi olarak kutlamalara katıldıklarını belirten Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, kendilerini sıcak bir şekilde ağırlayan Vetrino Belediye Başkanı DimitırDamitrov’a teşekkür etti.

Kardeş Şehrimiz BulgaristanVetrino Belediyesi’nin düzenlediği 43. Kuruluş yıl dönümü kutlamaları ile ilgili davete Marmaraereğlisi Belediyesi’ni temsilen Belediye Başkanı Hikmet Ata, eşi Aysel Ata, Belediye Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek, İmar ve Şehircilik Müdürü ve Belediye Mimarı katıldı. Vetrina Belediye Başkanı tarafından Belediye Hizmet Binası’nda ağırlanan Marmaraereğlisi Belediyesi heyeti, burada karşılıklı hediyeleşmede bulundular. Kardeş şehir Vetrino’da bulunmaktan mutlu olduğunu ifade eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, kendilerini sıcak bir şekilde ağırlayan Vetrino Belediye Başkanı Damitrov ve Belediye personeline teşekkür etti.

Hediyeleşme töreninin ardından Marmaraereğlisi Belediyesi heyetine Vetrino gezdirildi. Şehri gezen heyet, daha sonraVetrino Belediyesi 43. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamalarına katıldı. Ziyaret ile ilgili bilgi veren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, “Kardeş şehrimiz Bulgaristan’nınVetrino Belediyesi ziyaretimizde değerli Belediye Başkanı Dimitır Damitrov tarafından çok güzel bir şekilde ağırlandık.İki ülke arasındaki bağların güçlenmesi ve kültürler arası etkileşimin artması adına bu tür buluşmalara önem veriyoruz. Bulgar ve Türk kardeşlerimizin, barış ve huzur içerisinde yaşamaları en büyük temennimiz. Kardeşlerimizle biriz, beraberiz ve gönüldaşız. Konukseverliğinden dolayı Başkan Damitrov’a birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04