SOSYAL YARDIMLAŞMAYI EN ÜST DÜZEYDE YAŞIYORUZ

SOSYAL YARDIMLAŞMAYI EN ÜST DÜZEYDE YAŞIYORUZ

Marmaraereğlisi’nde, İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Kolisi Dağıtılacak. Marmaraereğlisi Belediyesi; Ramazan ayı kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi yardımı başlattı. Belediye Başkanı Hikmet Ata; “sosyal yardımlaşmanın en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayı ile çalışmalarımız hızla devam etmektedir” dedi.

Yıl boyunca sosyal belediyecilik anlayışıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere,gıda yardımında bulunulacak. Tarım Kredi Kooperatifi tarafından hazırlanan ve Ramazan ayı içerisinde dağıtımı yapılacak olan yardım kolilerini,Marmararereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata tarafından teslim alındı.

Marmaraereğlisi Belediyesi ekipleri, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürlüğü tarafından oluşturulan, içinde temel gıda maddelerinin olduğu paketleri, ücretsiz bir şekilde Marmaraereğlili vatandaşlara ulaştıracak.Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata,konu ile ilgili yaptığı açıklamada, sosyal yardımlaşmanın en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayı ile çalışmaların hızla devam ettiğini söyledi.

Başkan Hikmet Ata; Ramazan Ayı; birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır!

Başkan Hikmet Ata, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve paylaşma ayı olduğunu ifade ederek, “Marmaraereğlisi’nde yaşayan dar gelirli ailelerimize Ramazan yardım paketi dağıtacağız. İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın, Mübarek Ramazan ayında sofralarını bereketlendirmeleri için Yeniçiftlik Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Sayın Cumhur Küreşoğlu’ndan erzak paketlerini teslim aldık. İçeriği farklı ürünlerden, temel gıdalardan oluşan yiyecek paketleri, personelimiz tarafından vatandaşlarımıza teslim edilecek. Tüm vatandaşlarımızın; paylaşmanın, birlik ve beraberliğin daha da önem kazandığı Ramazan ayını, en içten duygularımla tebrik ediyorum” dedi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04