BEBEK SEVİNCİNE ORTAK OLDU

BEBEK SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Çerkezköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Esen ve Coşkun çiftlerini evlerinde ziyaret edip, hediye paketlerini takdim eden Belediye Başkanı Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan Ediz Esen ve Poyraz Coşkun Bebeklere de uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi.

HOŞ GELDİN EDİZ BEBEK

Başkan Vahap Akay, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde ikamet eden Sema-Erdinç Esen çiftini evlerinde ziyaret etti. Esen Ailesi’nin dünyaya yeni gelen bebekleri Ediz Bebeğe sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Belediye Başkanı Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek Hediye Paketini Esen Ailesi’ne takdim etti.

Daha sonra Büşra-Numan Coşkun çiftini Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Vahap Akay, Coşkun Ailesi’nin dünyaya yeni gelen bebekleri Poyraz Bebeğe de sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunarak Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi’ni Coşkun Ailesi’ne verdi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Belediye Başkanı Vahap Akay’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren ve Belediye Başkanımıza teşekkür eden Sema-Erdinç Esen ve Büşra-Numan Coşkun çiftleri de böylesine anlamlı ve güzel bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni de tebrik ettiler.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04