BU BAŞARI BENİM DEĞİL TÜM EKİBİMİZİNDİR

BU BAŞARI BENİM DEĞİL TÜM EKİBİMİZİNDİR

Kızılay Çorlu Şubesinin 2020 olağan genel kurulu Çorlu Halk Eğitim salonunda geçekleştirildi. Şube Başkanı Alican Yılmaz yaptığı konuşmayla birlikte çalıştığı ekip arkadaşlarını ve yüzlerce Kızılay gönüllüsünü onura ederek büyük taktir topladı. Alican Yılmaz; “Çorlu Kızılay olarak göreve geldiğimiz günden bu güne kadar büyük başarılara imza attık. Bu başarı benim değil tüm ekibimizindir. Herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Kızılay Çorelu Şube Başkanı Alican Yılmaz, kongre sonrası yaptığı açıklamada; “Türk Kızılay Çorlu Şube Başkanlığı olarak 2022 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantımızı kıymetli üyelerimizin ve gönüllülerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik. Şube Başkanımız Ali Can Yılmaz ve Yönetim Kurulumuz Mustafa Serkan Akbulut, Nazmi Yamanoğlu, Huriye İrel, Murat Yurtsever, Semanur Yazgan, Yusuf Fazlıoğlu üyelerimizin oylarıyla seçilmiştir.

 

Teşrifleriyle bizleri onurlandıran Kızılay Kırklareli Şube Başkanımız Sn. Volkan Göç’e , Kızılay Çerkezköy Şube Başkanımız Sn. Hasan Karaca’ya, Kızılay Lüleburgaz Şube Başkanımız Sn. Mustafa Gamsız’a, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Sn. Mustafa Keskin ve kıymetli Yönetimine, MHP İlçe Başkanı Sn. İlhan Ermeydan ve kıymetli Yönetimine, İlçe Sağlık Müdürümüz Sn. Dr. Ali Rıza İçel’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Erdoğan’a, SYDV Müdiremiz Sn. Tülay Ayvaçiçeği’ne, Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimimiz Sn. Doç. Dr. Mustafa Doğan’a, Yeşilay Çorlu Başkanımız Serkan Alkan’a, MÜSİAD Çorlu Yönetimine, İHH Çorlu Temsilciliğine ve bizleri yalnız bırakmayan tüm Kızılay Üyelerimize, misafirlerimize şükranlarımızı sunarız.

 

Tebrik mesajlarıyla yanımıza olan AK Parti Tekirdağ Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Koncagül’e, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a, Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Sn. Cüneyt Yüksel’e, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan’a, Şanlıurfalılar Derneği Yönetimine ve Sn. Av. Cem Karaca’ya teşekkür ederiz” dedi.

 

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04