TEKİRDAĞ’DA TARTIŞMA YOK BİRLİK BERABERLİK VAR

TEKİRDAĞ’DA TARTIŞMA YOK BİRLİK BERABERLİK VAR

Son günlerde Hükümet ile CHP li belediyeler arasında yaşanan polemiklerin ve tartışmaların aksine Tekirdağ’ da büyük bir dayanışma örneği sergileniyor. İstanbul Başak şehir de yapılan ve Dünyanın sayılı şehir hastanelerinden biri olan şehir hastanesinin yolunun yapılması konusunda son günlerde büyük tartışmalar yaşanıyordu. Bu tartışmalar ve polemikler Tekirdağ’da tam aksine birlik ve beraberlik içinde bir çalışma örneği sergilenerek yapılıyor.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi büyük önem verdiği yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Şehir Hastanesi bağlantı yollarından biri olan Çağlar Sokak’ın yapımı tamamlandı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Kararı ile yol ağına alınan Şehir Hastanesi bağlantı yollarından biri olan Çağlar Sokak’ın yapımını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. Aynı zamanda şehir içi toplu taşıma güzergâhında da bulunan Çağlar Sokak, Şehir Hastanesine Süleymanpaşa ilçesinin yanı sıra Malkara, Hayrabolu, Şarköy ve Muratlı yönünden sağlanacak olan ulaşımı hem de yeni yerleşkesine taşınan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ile Diş Hastanesinin ulaşımına büyük kolaylık sağlayacak.
Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesini hizmetleri içerisinde yol yapım çalışmalarının önemli bir yeri olduğunu belirterek, “Şehir Hastanesi bağlantı yolları ile ilgili çalışmalarımız Yemen Sokak’ta devam etmektedir. Çalışmalar ilerledikçe gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.” dedi.
Haber: Abdurahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04