ERGENE BELEDİYESİ MASKE ÜRETİMİNE BAŞLADI

ERGENE BELEDİYESİ MASKE ÜRETİMİNE BAŞLADI

Ergene Belediyesi, Ergene Kaymakamlığı ve Çorlu Devlet Hastanesi ortaklığında Ergene Kültür Merkezinde vatandaşların maske ihtiyacını karşılamak üzere Ergene Belediyesi kurmuş olduğu atölyesinde maske üretimine başladı.
Korona virüsü salgınına karşı vatandaşların sağlığını korumak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Ergene Belediyesi maske bulmakta sıkıntı yaşayan vatandaşları için şimdi de maske üretimine başladı. Ergene Belediyesi, Ergene Kaymakamlığı ve Çorlu Devlet Hastanesi ortaklığında kurulan maske üretim atölyesi Ergenede vatandaşların maske ihtiyacını karşılayacak.
Günde 3000 Adet Üretilecek!
Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında ilk günden itibaren halk sağlığı için çalışmalarına başlayan Ergene Belediyesi maske üretim atölyesinde günde 3000 adet maske üreterek bu maskeleri vatandaşlarına dağıtacak.
Kendi Elleriyle Maske Dikti!
Korona virüsüne karşı ilçede sıkı önlemler aldıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel maske üretim atölyesini yerinde inceledi. Maske atölyesinde dikiş makinesinin başına geçen Başkan Yüksel, kendi elleriyle dikiş makinesinde maske de dikti.
Halkımızın Maske İhtiyacını Karşılayacağız!
Başkan Yüksel salgından korunmak için en çok ihtiyaç duyulan koruyucu maskelerin üretimine başladıklarını belirterek, “Salgınla mücadele kapsamında ilk günden itibaren Ergenede vatandaşlarımıza koruyucu maske, eldiven, dezenfektan ve sıvı sabun dağıttık. Halkımızın sağlığını korumak ve maske ihtiyaçlarını karşılamak için şimdi de koruyucu maske üretimine başladık, atölyemiz hafta sonu da maske üretecek. Ergene Belediyesi olarak salgınla mücadele kapsamında tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. İlçemizde dezenfektan çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor” dedi.
Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04