BAŞKAN TAŞYASAN HALKLA BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN TAŞYASAN HALKLA BAYRAMLAŞTI

Saray Belediyesi bahçesinde bayramlaşma programı düzenledi. Başkan Abdül Taşyasan; “İnşallah Kurban Bayramı’nda daha güzel, daha kalabalık birliktelik içerisinde olacağız. Dediğimiz gibi biz ortak akılla, hep beraber yönetmek istiyoruz” dedi.

KATILIM YOĞUN OLDU
Saray Belediyesi 10 Nisan Çarşamba günü (Bayramın 1. Günü) belediye bahçesinde bayramlaşma programı düzenledi. Yoğun katılımın olduğu programa Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, Saray Belediye Başkan Yardımcıları Sertaç Akgül, Özgür Cari, Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanı Erol Gürler ve Yönetimi, Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özen, Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ertekin, Atatürkçü Düşünce Derneği Saray Şube Başkanı Ertan Beyaz ve Yönetimi, muhtarlar, siyasi parti ve STK temsilcileri, belediye personeli ve halk katıldı.

 

BAŞKAN TAŞYASAN: SARAY’I ORTAK AKILLA YÖNETMEK İSTİYORUZ           

Belediye personeli ve halkla bayramlaşan Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, “İlçemiz eski günlerine birleştirici, kaynaştırıcı günlerine kavuşacak. İçim kıpır kıpır. Muhtarlarımız, STK temsilcilerimiz burada, halk burada, sokak burada. Ramazan Bayramımız mübarek olsun. Ben bayramlarda yurttaşlarımızın, Saraylı hemşehrilerimizin birbirileriyle kucaklaşmasını istiyorum. Masa başında protokol olduğu zaman bayramın havasını tam olarak hissedemiyorduk, manevi duygularımız eksik kalıyordu. İnşallah Kurban Bayramı’nda daha güzel, daha kalabalık birliktelik içerisinde olacağız. Dediğimiz gibi biz ortak akılla, hep beraber yönetmek istiyoruz Saray’ı. Bugün de bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. İyi ki varsınız iyi ki buradasınız” dedi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04