KADİR ABİSİ YAPIYOR

KADİR ABİSİ YAPIYOR

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş her fırsatta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a duyduğu vefayı dile getirirken, Albayrak’da Saray’da yatırımlara ve çalışmalara devam ediyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 2022 yılı faaliyet programı kapsamında il genelinde yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Saray ilçesinde Küçükyoncalı Mahallesi ile ilçe merkez bağlantı yolu arasında başlatılan SSB beton yol serim çalışması tamamlandı. Çalışma kapsamında 3,5 km uzunluğa, 7,5 metre genişliğe sahip yolda toplam 4000 m³ beton serimi gerçekleştirildi.

Konu hakkında açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak yol yapım ve onarım çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana il genelinde ulaşım kalitesini arttıracak birçok projeye imza attık. Saray ilçemizde SSB beton yol serimi gerçekleştirdiğimiz bağlantı yolunun vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04