ERGENE’DE ZABITA EKİPLERİ YAŞLILARI YALNIZ BIRAKMIYOR

ERGENE’DE ZABITA EKİPLERİ YAŞLILARI YALNIZ BIRAKMIYOR

Korona virüs tedbirleri kapsamında Ergene’de evlerinden dışarı çıkamayan yaşlıların ihtiyaçlarını karşılayan Ergene Belediyesi Zabıta ekipleri büyük bir özveriyle işlerinin başında çalışmaya devam ediyorlar.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in talimatlarıyla yürütülen çalışmalar kapsamında Zabıta ekipleri sokağa çıkamayan yaşlı vatandaşların ilaçlarını eczanelerden teslim alarak kendilerine iletiyor. Bunun yanı sıra ayrıca yaşlı vatandaşların market alış verişlerini yaparak, elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarını da ödeyen Ergene Belediyesi zabıta ekipleri özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.
Ergene’de vatandaşların evlerinde kalmaları için adeta tüm belediye personelleri ile seferber olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, gerek Zabıta ekipleri, gerekse sıcak yemek dağıtımlarında oluşturulan birimler ile Ergene’de vatandaşların ihtiyaçlarının karşılandığını belirtti.
Başkan Yüksel, “Zabıta ekiplerimiz İlçemizin birçok noktasında vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. Bu süreçte Ergene Belediyesi olarak tüm imkanlarımızla halkımızın yanındayız, tek isteğimiz halkımızın sağlığı ve onların sağlığı için mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi. Sokakta bulunan sevimli dostlarımızın da yemek ve su ihtiyaçlarını gideren Ergene Belediyesi Zabıta ekipleri vatandaşlar tarafından takdir ediliyor.
Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04