BAŞKAN ATA; TÜM BİRİMLERİMİZLE HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

BAŞKAN ATA; TÜM BİRİMLERİMİZLE HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Marmaraereğlsi Belediye başkanı Hikmet Ata Temizlik işleri müdürlüğü başta olmak üzere tüm birimlerle halkın hizmetinde olduklarını ifade etti. Sokağa Çıkma Yasağı sebebiyle boş kalan Marmaraereğlisi cadde ve sokaklarında; Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, dezenfeksiyon ve temizlik seferberliği başlattı.
Marmaraereğlsi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, rutin çöp toplama işleminin yanı sıra korona virüs salgınından dolayı sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle birlikte, boş kalan cadde ve sokaklarda çöplerin toplanması ve sokakların temizlenmesi için hummalı bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Sokakların boş kalmasını fırsata çeviren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöpleri topluyor ardından olası bir virüse karşı bölgeyi titiz bir şekilde temizliyor.
Marmaraereğlisi’nde korona virüse karşı dezenfekte ve çöp toplama çalışmalarının gece gündüz sürdürüldüğünü belirten Marmraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata , “Korona virüs salgınına karşı çalışmalarımızı en üst seviyeye çıkardık. Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimizle birlikte cadde yıkama, çöp toplama ve dezenfekte çalışmalarını titizlikle yürütüyoruz. Vatandaşlarımız çöplerini düzenli olarak çöp konteynerlerine koysunlar olası bir salgına karşı çok dikkatli olsunlar. Personelimiz görevinin başında ve çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04