ZEKİ BAŞKAN’IN USTALIK DÖNEMİ

ZEKİ BAŞKAN’IN USTALIK DÖNEMİ

Doburcalı “Hiçbir zorluk bizleri maalesef kendi ortaklarımızdan birkaçının konutlarımız yapılmasın diye verdikleri haksız mücadeleler kadar üzmemiştir” dedi.

Yeni Sanayi Sitesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlarken genel kurulun divan başkanlığına Hüseyin Başaran getirildi. 4 dönemdir S.S. Çorlu Koordine Küçük Sanayi Sitesi Konut Yapı Kooperatifinin başkanlığını yürütün Dobrucalı yaptığı açılış konuşmasına anneler gününü kutlayarak başladı. 2006 yılında kurulan konut yapı kooperatifinin Sanayi Sitesi kooperatifi ile kardeş gibi ayrılmaz iki parça olduğuna vurgu yapan Dobrucalı “Uzun yıllardır hayallerimizi süsleyen projemiz yoğun çalışmalar ve uzun uğraşlar neticesinde 2007 yılında yüklenici firmayla imzalanan sözleşme ile noktalanmıştır. Bu süreçte yönetim kurulunun yanındaki en büyük destek genel kurul üyelerimiz olan sizlerden gelmiştir. Aramızdan seçilen komisyonumuza da bu süreçteki çalışmaları ve destekleri içinde ayrıca şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Ortaklarımız en iyi cevabı verecektir!

Kooperatif ortaklarının ev sahibi yapılabilmesi için çıkılan yolda birçok engelin el birliği ile aşıldığının altını çizen Başkan Dobrucalı “Hiçbir zorluk bizleri maalesef kendi ortaklarımızdan birkaçının konutlarımız yapılmasın diye verdikleri haksız mücadeleler kadar üzmemiştir. Yalan yanlış ve gerçek dışı iddialarla ortaklarımızın daire sahibi olmamaları hususunda verilen bu haksız mücadeleler olmasaydı inanın elimiz çok daha fazla güçleneceğinden konut sahibi olma sürecimiz, iskân alınması, tapuların verilmesi gibi işlemler çok daha kısa zamanda halledilebilirdi. Sebebini hiçbir şekilde anlayamadığımız yapılan bu haksız, gerçek dışı iddialarla dolu komplo teorileri ve kooperatifimizi karalama çabaları, bunca hukuki güzel sonuçlara rağmen maalesef devam etmekte olup, bu yapılanlara siz değerli ortaklarımızın en iyi cevabı vereceğinize inancım tamdır” ifadelerine yer verdi. Dobrucalı konuşmasının sonunda konutların kısa sürede bitirilerek teslim edilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Dairelerinizde sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice yıllar geçirmenizi, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımla canı gönülden temenni ederiz” Dedi.

Komisyon üyelerine plaket takdim edildi!

Başkan Dobrucalı’nın alkışlarla son bulan konuşmasının ardından Faaliyet ve Denetim Kurulu raporları okundu. Bilanço gelir ve gider hesaplarının ortaklara okunmasının ardından tahmini bütçe oy birliği ile onaylandı. 170 Kişinin katılım gösterdiği Olağan Genel Kurulda Zeki Dobruca`lı oy birliği ile 5. Kez başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Daha sonra 31 kişilik Mal varlığı değerlendirme komisyonu üyelerine katkılarından ve emeklerinden dolayı plaket takdimi yapıldı. Plaketler Başkan Dobrucalı`nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve Kooperatifin en yaşlı ortakları tarafından sahiplerine teslim edildi.

5. kez Çorlu Koordine Küçük Sanayi Sitesi Konut Yapı Kooperatifinin başkanlık koltuğuna oturan Zeki Dobrucalı ortaklara hitaben teşekkür konuşması yaptı. Dobrucalı “Kooperatifimizin kurulduğundan bu yana, tüm çalışmalarımızda bizlerle birlikte olan başta siz ortaklarımız olmak üzere, emeği geçen kamu kurum ve kuruluşları ile çalışanlarına, Kooperatifimizde bu güne kadar görev yapmış tüm başkan ve yöneticilerine, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan basın mensupları ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım” dedi. Genel kurul sonunda katılımcılara pilav ve ayran ikramında bulunuldu.

<br
Haber: Abdurrahim Yıldırım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2023-07-26 16:38:10
DEVLETİ SOYANLARA ÇORLU BELEDİYESİ GÖZ YUMDU | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-10-22 18:39:12
RUHUNU ŞEYTANA SATMAMIŞ DEVLET YETKİLİLERİ ARANIYOR | Trakya Gündem Gazetesi: […] Merhaba değerli okuyucularım. Çorlu Belediyesinin yolsuzlukları, buda yetmemiş gibi,
2021-10-11 10:42:04
DEVLET DOLANDIRILIYOR DEVLETİN YETKİLİLERİ NEDEN SESSİZ | Trakya Gündem Gazetesi: […] DEVLET TRİLYONLARCA ZARAR EDERKEN YETKİLİLER NE YAPTI […]
2021-09-11 19:05:00