//

Tarih : 9/26/2018   |   Saat  : 1:59:07 PM  

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU HÜMET NE İSTEDİKSE VERDİ

TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU HÜMET NE İSTEDİKSE VERDİ

Tarih 26 Eylül 2017, 15:12 Editör Abdrurrahim YIL

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının yeni hizmet binasının açılışı için Çorlu’ya gelen, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı, M. Rifat Hisarcıklıoğlu Çorlu’nun il yapılması durumunda bunu canı gönülden destekleyeceklerini açıklayarak imkanlar el verirse bir de okul yapma sözü verdi.

turkwebdizayn
Yeni Sayfa 1

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının yeni hizmet binasının açılışı için Çorlu’ya gelen, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı, M. Rifat Hisarcıklıoğlu Çorlu’nun il yapılması durumunda bunu canı gönülden destekleyeceklerini açıklayarak imkanlar el verirse bir de okul yapma sözü verdi. Hisarcıklıoğlu ayrıca Hükümetten ne istedilerse verildiğini açıklayarak, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Balkanlara teşekkür etti.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın (Çorlu TSO) resmi açılışı ve vergi ödül töreni, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla gerçekleşti. Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül, Meclis Başkanı İsmail Güleroğlu ile Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri'nin hazır bulunduğu açılış törenine; Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, 24. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Marmaraereğlisi Kaymakamı Sıdkı Zehin, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kopuz, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Siyasi Partilerin İl ve İlçe Başkanları ve Üyeleri, İl ve İlçe Protokolü, Oda ve Borsa Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Odamız Üyeleri ve Basın Mensupları katılımda bulundular.

BAŞKAN ALBAYRAK’DAN DEVLET ADAMLIĞI DERSİ

Törende en dikkat çeken noktalardan birisi de Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı kadir Albayrak’ın sergilediği devlet adamlığı ve devlet terbiyesi ile yetişmiş birisi olduğunu göstermesi oldu. Başkan Albayrak Vali Mehmet Ceylan’dan sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edildi. Büyük Şehir Belediye Başkanı kadir Albayrak bir devlet adabına yakışır şekilde; “Burada sayın Valimden sonra ben konuşmam. Bu benim devlet terbiyeme yakışmaz. Burada en son konuşmayı yapacak kişi sayın Valimizdir. Tekirdağ’da da aynı program olacak. Orada görüşlerimi bildiririm. Sayın valimden sonra konuşma yapmam devlet adabına uygun olmaz” demesi salonda büyük bir alkış alı, katılımcılardan büyük taktir topladı.

Çorlu TSO Yeni Hizmet Binası'nın Açılışı ve Ödül Töreni’ne katılan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların, iş dünyasındaki sıkıntıları hükümete aktararak çözüm bulunması için çalıştığını vurguladı. Hisarcıklıoğlu oda-borsa üyelerinin finansman ve istihdam yükleri başta olmak üzere sorunların çözümüne çok önemli katkılar sağladıklarını anlattı.​Vergi ve ihracat rakamlarının üretim nerde yapılıyorsa oraya ait olması gerektiğini belirten Hisarcıklıoğlu, “Üretim nerde yapılıyorsa ihracat da vergi de o ile yazılmalı. O zaman üyelerimize ve o kente daha iyi hizmet sunma imkânı bulabiliriz. Sayın Milletvekillerimiz duysun. Bir yasal düzenlemeye ihtiyaç var bu konuda” diye konuştu. Hisarcıklıoğlu, Çorlu’ya yine hayırlı işler için geldiklerini söyledi. Yeni hizmet binasının yapılmasında emeğe geçenleri, rahmetli Başkan Enis Sülün, başta olmak üzere kutladığını belirten Hisarckılıoğlu, “Bu vesileyle Çorlu ekonomisine büyük katkısı ve hizmetleri olan Sayın Sülün’e bir defa daha Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum” dedi.

ÇORLU GELECEĞİ KUCAKLAYAN BİR KENTTİR

Çorlu’nun ülke sanayinin gözbebeği ve adeta lokomotifi olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, “Çorlu Trakya’nın en gelişmiş ilçesi. Türkiye’de de ilk 10 ilçe içindesiniz. Ayrıca Türkiye'nin 4. büyük sanayi kenti. Trakya’nın tek hava limanı da Çorlu’da. Türkiye’nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşunun 19’u Çorlu’dan çıktı. Sadece son 5 senede 4 yeni OSB kuruldu. Kısaca Çorlu adeta, geleceği kucaklayan şehir. Çorlu’nun ülkemiz ekonomisi ve sanayine katkılarından dolayı gurur duyuyorum. Sanayimizin bu yıldız şehrine yakışır bir oda hizmet binası lazımdı "ifadelerini kullandı.

ÇORLU TSO A SINIFI EN ÜST SEVİYEDE BİR ODADIR

Çorlu TSO akredite oda olarak A sınıfı, yani en üst seviye oda durumuna geldiğinden söz eden Hisarcıklıoğlu, bu yıl da tetkiklerden başarıyla geçtiğini bildirdi. TOBB Başkanı, “Çorlu TSO artık Avrupa standartlarında bir  Oda. Paris'te bulunan bir odayla aynı seviyede. Sizlerin ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet veriyor. Çorlu geliştikçe daha fazla göç alıyor, niteliksiz işgücü artıyor. Odamız bu sıkıntıya çözüm üretmiş. KOSGEB ile birlikte Uygulamalı Girişimcilik eğitimleri veriyor. Tekirdağ’da kendi işini kuran girişimcilerin yarısı Çorlu’dan çıkmış. Bu da, Çorlu’nun girişimci kültürünün ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. Ayrıca Odamızın da doğru bir iş yapıp, iyi bir sonuç aldığına işaret ediyor. Yine Odamız, Ar-Ge birimi kurmuş. KOSGEB’e de proje sunup kabul ettirmiş. Bölgesel kalkınmada Ar-Ge ve İnovasyon projesi yapıyor, ücretsiz eğitimler veriyorlar. Çorlu'nun Ar-Ge ve inovasyon kapasitesini artırıyor. Mesleki Yeterlilikte Türkiye’de en aktif Odalardan (ilk 10 içinde). Burada da hizmeti üyesinin ayağına getirmiş durumda. Çorlu Odamızın çalışmalarıyla iftihar ediyorum. Oda Başkanımız İbrahim Gönül kardeşim, devraldığı bu bayrağı çok daha ileriye taşıyacak azme ve kapasiteye sahip. Hem kendisini, hem de Meclis Başkanımız İsmail Güleroğlu başta olmak üzere, Oda Yönetimini, Meclisini ve çalışanlarını, tüm bu özverili çalışmaları ve başarıları için kutluyor, tebrik ediyorum” dedi. Hisarcıklıoğlu ayrıca, binanın içindeki konferans salonuna rahmetli oda başkanı Enis Sülün’ün isminin verilmesini istedi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Çorlu’ya bir üniversitenin de yakışacağını söyledi.

GÖNÜL; ÜYELERİMİZE SOSYO-KÜLTÜREL VE EKONOMİK ANLAMDA EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İSTİYORUZ

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Gönül, törende yaptığı konuşmada; "Ülkemize  katma değer sağlayan, Çorlu ekonomisinin liderlerini ödüllendireceğimiz bu anlamlı törene katılan tüm işadamı dostlarımı kutluyor, kalkınma hamlemize sağladıkları katkılar için şahsım ve ülkem adına her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu gün önemli bir gün. Hem Çorlumuz için hem de Ticaret ve Sanayi Odamız için bugün geleceğin temellerini atmış bulunuyoruz. Bu aslında odamızın vizyonunun, hizmet anlayışının bir göstergesidir. Çünkü Odamız, üyesine verdiği hizmetin kalitesini arttırmak için fiziki altyapısını güçlendirmiştir. Asıl amacımız, odamıza kayıtlı olan üyelerimizin prestij ve imajını en üst seviyeye çıkarmak ve üyelerimize, sosyo-kültürel ve ekonomik anlamda en iyi hizmeti sunmaktır. Son 4 yılda oda olarak etkin kıldığımız yenilikçi, şeffaf, hizmet ve üye odaklı anlayışla Çorlu TSO büyük bir değişim geçirmiştir. Yaptığımız icraatlar, yürütülen faaliyetler ve gerçekleştirilen yeni hizmet binası gibi somut yatırımlar gerek bölgemiz gerekse Türkiye ölçeğinde, iş dünyasının büyük ilgi ve beğenisine mazhar olmuştur" dedi.

GÜLEROĞLU; TÜRKİYE'NİN EN GELİŞMİŞ İLÇELERİNDEN BİR TANESİ ÇORLU'DUR        

Çtso Meclis başkanı İsmail Güleroğlu, konuşmasında; "Çorlumuzun, Türkiye’nin sanayi merkezi konumuna yükselmesinde bu salonu dolduran müteşebbislerimizin payı çok büyüktür.Odamızda bir fiil faaliyette olan üye sayımız 7259 dur. Bunun 855 adeti sanayi kuruluşudur. Güçlü ulaşım bağlantıları, önemli sanayisi, iş olanakları ve stratejik önemiyle Tekirdağ'ın en büyük ilçesi olan Çorlumuz, ülkemizin de en gelişmiş ilçelerindendir. Bu ilçe 800'ün üzerinde sanayiciye ev sahipliği yapıyorsa, bu ilçe 100 bine yakın insana istihdam sağlıyorsa, bu başarı tabi ki sizlerin sayesinde, sizlerin büyük özverileriyle meydana gelmiştir. Sözlerime burada son verirken; bu odanın yapımında emeği geçen  başta Sayın Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu olmak üzere meclisimizi ve tüm kişi , kurum ve kuruluşu  tebrik ediyor, üyelerimize de bize verdiği destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

VALİ CEYLAN; ÇORLU, ÜLKE EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAMAKTADIR

Çorlu TSO Yeni Hizmet Binası'nın önemine değinen Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan; "Ben ödül almaya hak kazanan tüm sanayicilerimize devletimiz adına teşekkür ediyorum. Çorlu gerçekten önemli bir şehrimiz. 250 binin üzerinde nüfusuyla gerçekten ülke ekonomisine katkı sağlayan güzide bir ilçemiz. Çorluya yapılan her yatırım çok kutsaldır. Başta rahmetli başkanımız Enis Sülün olmak üzere bu binanın yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hizmet sunumunda gerçekten dünya kalitesini kanıtlanış bir oda. Böyle bir odaya da böyle güzel bir bina yakışırdı" ifadelerini kullandı.

MİLLETVEKİLİ KÖPRÜLÜ; DAHA GÜZEL BİR TEKİRDAĞ İÇİN BİRLİK OLACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, konuşmasında birliktelik mesajları vererek; "Çorlu TSO'ya yakışan bir binanın resmi açılışını gerçekleştireceğiz. Bu binanın yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Farklı partilerden olabiliriz. Farklı kurum yada kuruluşlardan olabiliriz ama buradaki esas gayemiz Tekirdağ'dır.Ortak noktamız burasıdır. Bizler bölgemizi daha iyi yerlere getirmek için hep birlikte çalışmalarımızı yürüteceğiz" açıklamasında bulundu.

MİLLETVEKİLİ AKGÜN; EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

2014 yılında temellerini attığımız Çorlu TSO Yeni Hizmet Binası'nın açılışını gerçekleştirmenin sevinci içerisindeyiz diyen AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün; "Bu binanın temelinin atılmasında ruhsatının alınmasında ve hizmete kazandırılmasında rol oynayan herkese çok teşekkür ederim. Vergi ödülü alacak iş adamlarımızı tebrik ediyorum" dedi.

BAŞKAN BAYSAN; SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARIMIZLA ORTAK ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYORUZ

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, gerçekleştirdiği konuşmada; "Çorlu, Türkiye'nin en önemli sanayi kentlerinden biridir. Bizler sanayicimizle iş adamlarımızla birlikte bölgemiz ve ülkemiz adına çalışıyoruz. Bu binanın yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Çorlu TSO Başkanları tarafından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na hediye takdim edilirken, Hisarcıklıoğlu'da beraberinde getirdiği hediyeleri Çorlu TSO Başkanlarına verdi. Ödül almaya hak kazanan üyelere ödüllerin takdimi sonrası tören sona erdi.

ÇORLU TSO, 2013 YILI GELİRLERİNDEN 2014 YILINDA KURUMLAR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELER

1. GÜNÖZ TEKSTİL VE KİMYA İŞLETMELERİ  SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 2. CANLAR MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.     3. DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SAN. VE  TİC. A.Ş. 4. FLEXTRONICS GLOBAL SERVİCES LOJİSTİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. 5. ÇALIŞKAN OTOMOTİV TURİZM İNŞ. SAN.  VE  TİC.  A.Ş. 6. ASOS MEKATRONİK OTOMASYON SAN.  VE TİC. LTD. ŞTİ. 7. EST PANEL SİSTEMLERİ SAN.  VE TİC.  LTD. ŞTİ. 8. GÖRENLER TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 9. İNAN SAĞLIK VE TURİZM LTD. ŞTİ.  10. ASLAN DERİ İTHALAT İHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 11. METSA MAKİNE VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 12. LEDER KİMYA SAN.  TİC. LTD. ŞTİ. 13. KURTUL MAKİNA SAN. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ 14. TRAKYA FOTOKOPİ SİSTEMLERİ VE OFİS CİHAZLARI  LTD. ŞTİ. 15. FİMAKS PLASTİK A.Ş.                     

ÇORLU TSO, 2014 YILI GELİRLERİNDEN 2015 YILINDA KURUMLAR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELER

1. GÜNÖZ TEKSTİL VE KİMYA İŞLETMELERİ  SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 2. CANLAR MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.     3. REYAP MEDİKAL HİZMETLER A.Ş. 4. BEŞEL BASIM VE SAN. TİC.  A.Ş.     5. DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SAN. VE  TİC. A.Ş. 6. UĞUR BETON METAL VE PLASTİK SANAYİ TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. 7. TAMTEKS TEKSTİL KONFEKSİYON İMALATI VE TİCARET A.Ş.         8. UĞUR YAN SANAYİ VE YER ALTI ÜRÜNLERİ ÜRETİM PAZARLAMA LTD. ŞTİ. 9. GÖRENLER TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 10. ASOS MEKATRONİK OTOMASYON SAN.  VE  TİC. LTD. ŞTİ.      11. ÇALIŞKAN OTOMOTİV TURİZM İNŞ.  SAN.  VE TİC. A.Ş. 12. ÖZGÜN İNŞAAT TESİSAT TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. 13. EMN DENİM SAN. VE TİC. A.Ş.   14. MARMARA ALÜMİNYUM  VE YAPI ELEMANLARI TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. 15. END YAPI İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ÇORLU TSO, 2015 YILI GELİRLERİNDEN 2016 YILINDA KURUMLAR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELER

TRAKYA  ELEKTRİK ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. GÜNÖZ TEKSTİL VE KİMYA İŞLETMELERİ  SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SAN. VE TİC. A.Ş. PRO-PACK PLASTİK AMBALAJ  VE MAKİNA SAN. TİC. A.Ş. MONDİ İSTANBUL AMBALAJ LTD. ŞTİ. E.G.O. ELEKTRİKLİ ALETLER SANAYİ A.Ş. CANLAR MEKATRONİK SAN. VE TİC. A.Ş. İMPAZ İNŞAAT VE  İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYE  MADENCİLİK KATI ATIK  DEPOLAMA PAZARLAMA  SAN. VE  TİC. A.Ş. DENGE KİMYA VE TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. UĞUR BETON METAL VE PLASTİK SAN. TURİZM  TİC. LTD. ŞTİ. EST PANEL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ÇALIŞKAN OTOMOTİV TURİZM İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. BEŞEL BASIM SAN. VE TİC. A.Ş. KURTUL MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. C.F. MAİER POLİMER TEKNİK LTD. ŞTİ.

ÇORLU TSO, 2013 YILI GELİRLERİNDEN 2014 YILINDA GELİR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELER

1.T MAKİNA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. ÖZDEMİR ATA VE ORTAKLARI. 2.İLHAN İLKER FEDAREL POWER CORPORATION. 3.NAGİHAN DEMİRKAYA VİZYON GRANİT. 4. 4 K DIŞ TİCARET  VE PAZARLAMA KOLL. ŞTİ. RECEP CAN VE ORTAKLARI. 5.SİNAN DEMİR TESSAN TESİSAT SANAYİ. 6.EROL GÖLÇEK EKİN HARİTA. 7.ALPHACHEM MEHMET CENGİZ SAĞ OSMAN MACİT MISIRLI KOLL. ŞTİ. 8.SERKAN ERCİLİ ERÇİLİLER VİNÇ – FORKLİFT. 9.HALİL KÖSE ÖZKÖSE TİCARET. 10.HIZIR İLYAS AYAZ. 11.MVA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. MURAT YALÇINTAŞ VE ORTAĞI. 12.METİN AKGÜN AKGÜN TİCARET. 13.NİYAZİ YILDIZ ÜNAL HALI MOBİLYA. 14.ELİT GRUP MAKİNE SAN. VE TİC.  KOLL. ŞTİ. CEVAT TAŞKAN VE ORTAKLARI. 15.MURAT KÜÇÜK KAHVEJİM KAFE 

ÇORLU TSO. 2014 YILI GELİRLERİNDEN 2015 YILINDA GELİR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELER

1. T MAKİNA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. ÖZDEMİR ATA VE ORTAKLARI          . 2. İLHAN İLKER FEDAREL POWER CORPORATION. 3. 4 K DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. RECEP CAN VE ORTAKLARI. 4. ERCAN ÖZSİVRİ BORU MİL SANAYİ. 5. SERKAN ERCİLİ ERÇİLİLER VİNÇ – FORKLİFT. 6. ALPHACHEM MEHMET CENGİZ SAĞ OSMAN MACİT MISIRLI KOLL ŞTİ. 7. NAZMİ AYDOĞMUŞ NATURA İNŞAAT ORTAKLIĞI. 8. MVA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. MURAT YALÇINTAŞ VE ORTAĞI. 9. LEYLA KÜLEKÇİ YAĞMUR ORTOPEDİ. 10. SITKI KOL  M. CAN HAVALANDIRMA TİCARET. 11. HIZIR İLYAS AYAZ. 12. ÜMİT KOCABAŞ ÜMT ÜSTÜN MEKANİK TEKNOLOJİLERİ MAKİNE SAN.             

ÇORLU TSO, 2015 YILI GELİRLERİNDEN 2016 YILINDA GELİR VERGİSİ ÖDEYEN ÜYELER

1.T MAKİNA DIŞ TİCARET KOLL. ŞTİ. ÖZDEMİR ATA VE ORTAKLARI. 2.SEFER BAŞAK SEFA OTEL. 3.MVA DIŞ TİC. KOLL. ŞTİ. MURAT YALÇINTAŞ VE ORTAĞI. 4. 4K DIŞ TİC.  VE PAZ. KOLL. ŞTİ. RECEP CAN VE ORTAKLARI. 5.HASAN BENEK BEYZA DAĞITIM. 6. İLHAN İLKER FEDERAL POWER CORPORATION. 7.EROL GÖLÇEK EKİN HARİTA. 8.ERCAN ÖZSİVRİ BORU MİL SANAYİ. 9. KAR-TEK KOLL. ŞTİ. ÖMER ŞAKAR VE FATMA SERPİL ŞAKAR. 10.İREM DERYA SİREM İNŞAAT. 11.HIZIR İLYAS AYAZ. 12.BERRİN FİLİZ ÖKE YEMEK ÜRETİM. 13.SITKI KOL  M. CAN HAVALANDIRMA TİCARET. 14.ELİT MAKİNE SAN. VE TİC. KOLL. ŞTİ. CEVAT TAŞKAN VE ORTAĞI

ÇORLU TSO, 2014 YILI  İHRACAT ÖDÜLLERİ

1.POLYPLEX EUROPA POLYESTER FİLM SAN. VE TİC. A.Ş. 2.EUROTEC MÜHENDİSLİK PLASTİKLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. 3.A.B.A. OTOMOTİV – AHMET BULUT

ÇORLU TSO, 2015 YILI  İHRACAT ÖDÜLLERİ

1. POLYPLEX EUROPA POLYESTER FİLM SAN. VE TİC. A.Ş. 2. PİKASAN  PLASTİK KAUÇUK SAN. A.Ş. 3.ATHOS ELEKTRİK SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ÇTSO’DA 50 YILINI DOLDURMUŞ VE HALEN FAAL OLAN ÜYELER

1.RAFET KARACAOĞLU   KARACA TİCARET. 2.RASİM ÇALIŞKAN – TAŞ NAKLİ, İHZAR YOL VE KÖPRÜ İNŞAATI VE TAAHHÜT İŞLERİ. 3.S.S. PAŞAKÖY SULAMA KOOPERATİFİ

ÇEVREYE SAYGI ONUR ÖDÜLÜ

1.CAN TEKSTİL ENTEGRE TESİSLERİ VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş. ÇORLU ŞUBESİ

ISO 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞUNDA YER ALAN SANAYİCİ ÜYE

1.UNILEVER GIDA SAN. VE TİC. A.Ş./ÇORLU FABRİKASI

Haber: Abdurrahim Yıldırım

 

Bu haber 696 defa okunmuştur.

turkwebdizayn
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
turkwebdizayn

Güncel

AV. DELAL DA UYARDI; 1 MİLYON LİRALIK CEZAYA DİKKAT

AV. DELAL DA UYARDI; 1 MİLYON LİRALIK CEZAYA DİKKAT Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından gelebilecek yüksek idari para cez...

ERGENE BELEDİYESİ’NDEN ENGELLİ VATANDAŞA AKÜLÜ ARAÇ

ERGENE BELEDİYESİ’NDEN   ENGELLİ VATANDAŞA AKÜLÜ ARAÇ Ergene Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam ediyor. Ergene Belediyesi Yeşilte...

DEVRİMCİ DEMOKRAT HAREKETİ CHP’DE ÖN SEÇİM İSTİYOR

DEVRİMCİ DEMOKRAT HAREKETİ CHP’DE  ÖN SEÇİM İSTİYOR Yerel seçim atmosferine girdiğimiz şu günlerde CHP tabanı Parti içinde süre gelen Hanedanlık düzenine adeta baş ka...

CHP Lİ AYGUN SORDU TELEKOM’UN İÇİN NASIL BOŞALTILDI

CHP Lİ AYGUN SORDU TELEKOM’UN İÇİN NASIL BOŞALTILDI Seçildiği günden bu güne kadar bölge ve ülke gündemindeki konularla ilgili önemli çalışmalar yapan, halkın her kesi...

BAŞKAN SARIKURT CEM VAKFI AŞURE PROGRAMINA KATILDI

BAŞKAN SARIKURT CEM VAKFI AŞURE PROGRAMINA KATILDI Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Cem Vakfı Çorlu Şubesi tarafından Kırklar Cemevi’nde düzenlenen Muharrem Ayı...

Köşe Yazarları

Abdurrahim YILDIRIM Abdurrahim YILDIRIM
YEREL SEÇİMLERDE İTTİFAKLAR NASIL OLUR
 

Facebookta Biz

Foto Galeri

              

Trakya Gündem 251. Sayı
Trakya Gündem 251. Sayı
Trakya Gündem 250. Sayı
Trakya Gündem 250. Sayı
Trakya Gündem 249. Sayı
Trakya Gündem 249. Sayı
Trakya Gündem 248. Sayı
Trakya Gündem 248. Sayı

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Video Galeri

              

Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 5 Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 4
Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 3 Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 2