//

Tarih : 9/26/2018   |   Saat  : 1:50:27 PM  

ÇTSO BAŞKAN ADAYI İZZET VOLKAN ÇORLU BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜ

ÇTSO BAŞKAN ADAYI İZZET VOLKAN ÇORLU BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜ

Tarih 17 Eylül 2017, 12:06 Editör Abdurrahim YILDIRIM

1.Ekim de yapılacak olan ve her geçen gün büyük bir heyecana dönüşen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri öncesinde, en genç Başkan adaylarından biri olan İzzet Volkan; “Çorlu Ticaret ve Sanayi odasını sadece ulusal değil, uluslararası düzeyde de çok büyük başarılara taşıyacağıdır. Bugün birlik olma ve beraber hareket etme günüdür. Bugün Çorlu için rekabette öne geçme günüdür” dedi.

turkwebdizayn

1.Ekim de yapılacak olan ve her geçen gün büyük bir heyecana dönüşen Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri öncesinde, en genç  Başkan adaylarından biri olan İzzet Volkan; “Çorlu Ticaret ve Sanayi odasını sadece ulusal değil, uluslararası düzeyde de çok büyük başarılara taşıyacağıdır. Bugün birlik olma ve beraber hareket etme günüdür. Bugün Çorlu için rekabette öne geçme günüdür” dedi.

 

Çorlu Ticaret ve Sanayi odası başkan adaylarından İzzet Volkan yaptığı yazılı basın açıklamasında önemli mesajlar verdi. Volkan açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Biz bugün karşınıza büyük ve güçlü bir ekip olarak çıkıyoruz. Gerçek başarıların arkasında şahısların değil, güçlü ekiplerin birlikte çalışması yattığına inanıyoruz. Ekibimizi bir araya getirirken tüm üyelerimizi temsil edecek kurum ve şahısları bir araya getirdik. Ticaret erbabından sanayicilere kadar tüm işletmelerin temsil edilmeleri, ihtiyaçlarının gündeme getirilmesi ve desteklenmeleri bölge için büyük önem arz etmektedir. Bizim senedimiz ekibimiz tüm Çorlu TSO üyelerinin desteği ile bölgeyi ve Çorlu Ticaret ve Sanayi odasını sadece ulusal değil, uluslararası düzeyde de çok büyük başarılara taşıyacağıdır. Bugün birlik olma ve beraber hareket etme günüdür. Bugün Çorlu için rekabette öne geçme günüdür.

 

Çorlu TSO başkanların değil, üyelerin odası olacak!

 

Tüm üyelerimiz rekabet şartları her geçen gün ağırlaşan pazarda, kendilerini geliştirme mücadelesi vermektedir. Bu mücadeleyi verirken üzerlerinde büyük yük ve riskler taşımaktalar. Biz bu kadar zor şartlarda faaliyet gösteren üyelerimizin, çıkarlarını korumak adına bu göreve aday oluyoruz. Geçmişte ve hatta bu seçimlerde üye çıkarları için değil, başkanlık makamı için bu kurumun kullanılmaya çalışıldığına şahit olmaktayız. Bizim inancımıza göre vizyon sahibi oda başkanı, yönetimi,  meclis ve komiteleri ile Çorlu Ticaret ve Sanayi odası üyelerine hizmet vermesi gerekmektedir. Siyasi veya şahsi ticari kaygı ile göreve gelmeye çalışanlara karşı üyelerimizin hakkını korumak için biz bu göreve adayız.

 

Değişime Liderlik Ediyoruz!

 

Biz artık değişim zamanı geldiğine inanıyoruz. Çevremiz, teknoloji, ülkemiz her geçen gün gelişmekte. İletişimin çok kolay ve hızlı olduğu bir çağdayız. Çorlu Ticaret ve Sanayi dünyası da bugüne kadar bu değişime ayak uydurmaya çalıştı. Biz eğitimli, hedefleri olan, çalışkan, vizyon sahibi bir ekibiz. Bu nedenle artık Çorlu Ticaret ve Sanayi odasının değişime ayak uydurmak yerine, bu değişime yön vermesi gerektiği inancındayız. Tüm üyelerimizin ticaretini, üretimini geliştirmek, hem bölgesel hem de uluslararası rekabette öne geçmek adına ihtiyaç duyduğu tüm desteği kendilerine sağlamak bizlerin ana hedefi olacaktır. Çorlu Ticaret ve Sanayi odası üyeleri artık yalnız kalmayacaktır.

 

Çorlu TSO üyeleri gurur duyacak!

Üyeler ile oda arasında büyük kopukluk olduğunu biliyoruz. Birçok üyemizin odamız ile ilgili bir beklentisi yok. Hatta sadece aidat ödedikleri ve dört yılda bir oy vermek zorunda kaldıkları bir kurum olarak görüyorlar. Bu odaya üyelerimiz büyük paralar ödemekte ve bunun karşılığını almaları da en doğal hakları. Biz ekip olarak tüm üyelerimize ödedikleri bedelleri fazlasıyla onlara kazandırmak için adayız. Biz üyeler ile oda arasındaki iletişimi güçlendirip, Çorlu Ticaret ve Sanayi odasını, üyelerimizin bu odaya üye oldukları için gurur duyacağı çalışmalar yapacağız. Bizler bu noktada ticaret erbaplarımızın ve sanayicilerimizin çıkarlarının korunması adına gereken çalışmaları yapıp, bölgemizin hak ettiği yatırımları almasını sağlayacağız.

 

İlklerin odası Çorlu TSO, Türkiye’nin en iyi yönetilen odası olacak!

 

Biz ekip olarak Türkiye’deki en genç, en dinamik ve en eğitimli kadroları arasındayız. Artık gençlerin bir araya gelip bir arada çalışması ve bu bölgeye sahip çıkması gerektiğine inanıyoruz. Bugün tüm üyelerimiz gelecekleri için, gençlerin eğitimine önem verirken, bu yetişen genç kadroların da bölgeye faydalı olabilmeleri adına görevler almaları gerekiyor. Biz genç bir ekip olarak çalışırken, bizlerin önünü tıkamak adına yapılan, hiçbir etik kurala uymayan ve sadece seçimi kazanmak adına kurulan şirketler hepimizin gündeminde. Bunun önüne geçmek adına çıkarılan kanun ile iki yılını doldurmayan şirketler bu seçimde oy kullanamayacak. Genç ve eğitimli ekiplerin önünün açılması gerekirken, hülle ile gençlerin önünü tıkamaya ve sonucunda üyelerin oy haklarının ellerinden alınmasına sebep olanları bu şehrin hiçbir zaman affetmeyeceğini üzülerek belirtmek istiyoruz.

Çorlu Rekabette Öne Geçecek.

 

Çorlu, ticari ve sanayi alanında Türkiye’nin en hızlı gelişen bölgelerinin başında geliyor. Bugün bölgemiz yatırımcılar için büyük avantajlar sağlamakta ve hızla büyümektedir. Bölgedeki ticaret ve üretim düşünüldüğünde çok daha büyük projelerin bölgemize kazandırılması gerektiği inancındayız ve bunları hayata geçirmek için çok çalışacağız.

Bölgemizin ana sorunlarından bir tanesinin yetişmiş iş gücü olduğuna inanıyoruz. Ne yazık ki bölgemizde ki eğitim kurumlarının bölge ihtiyaçlarını karşılayamaması nedeniyle tüm işletmelerimiz yetkin iş gücü konusunda sıkıntı çekmekteler. Mesleki eğitim kurumlarının yetersizliğinden bölgemiz diğer bölgelere beyin göçü vermektedir. Eğitim almak için farklı bölgelere giden gençlerimiz eğitim aldıkları bölgelerde istihdam edilmekte ve bölgeye dönmemektedirler. Bu noktada işletmelerimize eğitim sağlayacak kurumların bölgemize kurulması gerekmektedir. Sadece bir teknoloji üniversitesi değil, çok kapsamlı üniversitelerin ve gelişen ihtiyacı karşılamak için meslek yüksekokulları ile meslek liselerinin bölgeye çok hızlı bir şekilde kazandırılması gerekmektedir. Bu noktada hem Türkiye Odalar Borsalar Birliğinden hem de Milli Eğitim Bakanlığından alınan destekler ile yatırımların bölgeye getirilmesi öncelikli hedefimizdir.

 

Başlıca hedeflerimizden biri de üyelerimiz üzerindeki yükleri azaltmak olacak. Fiyat rekabetinin yüksek olduğu pazarda bölgemizin rekabet gücünü arttırmak için üyelerimizin maliyetlerini düşürmemiz gerektiğine inanıyoruz. Her geçen gün azalan kar marjları ile yükselen maliyetler üyelerimizin gelişimini zorlaştırmaktadır. Bu nedenle başta finansman maliyetleri olmak üzere, odamızın ve üyelerimizin birlikte hareket etmesinden doğacak güç ile her türlü alanda üyelerimizin maliyetlerini düşürmek için çalışacağız. Bugün tüm dünyada inovasyona büyük önem verilmekte. Artık katma değer üreten, farklı olan ürünleri sunanların kazandığı bir dünyada yaşıyoruz. Bölgemizin bu noktada çok büyük potansiyele sahip olduğunu, bizlerin sağlayacağı destekler ile çok büyük başarılara ulaşacağını düşünüyoruz. Bölgemizin sadece ürün üreten ve satan değil, fikir ve proje üreten bir noktaya gelmesini amaçlıyoruz. Bu noktada hem Ar-Ge destekleri hemde bu noktada doğacak ürünlerin geliştirilmesine sağlanacak finansal destekler ile bölgemizi ve üyelerimizi uluslararası düzeye taşıyacağımızı biliyoruz. Özetle, bizler çok farklı, çok rekabetçi ve çok gelişmiş bir Çorlu iş dünyası hedefliyoruz.

 

Çıktığımız yolda, rengimizde Beyaz!

 

1 Ekim tarihinde yapılacak seçimlere beyaz renkli liste ile giriyoruz. Tek amacımız üyelerimize gurur duyacakları bir oda hizmeti sağlamak. Hiçbir alanda taraf değiliz, hiçbir çıkarımız yok. Tüm hedeflerimizi gerçekleştirecek yetkinlikte ve güçteyiz. Tüm üyelerimizi temsil edecek şekilde bir meclis ve yönetim oluşturmak için Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin desteklerini bekliyoruz” dedi.

 

KATILIMCI FİRMALAR

 

1          5K1 YAPI LABORATUVAR TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2          A.SERT OTOMOTİV BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

3          A.SERT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

4          ADA-KAN OTOMOTİV YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

5          AKGÜN YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

6          ALPHAN OTOMOTİV MOTHER KİDS SANAT ATÖLYESİ

7          ALTINDAL OTOMOTİV

8          ARTI NALBURİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

9          AS BETON VE BETON ELEMANLARI TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

10        ATAK ENDÜSTRİ POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ

11        BA MOBİLYA EMLAK İNŞAAT VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

12        BARIŞ DORUK METAL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

13        BAY-AL TEKSTİL VE KONFEKSİYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

14        BAYINDIR AĞAÇ-PEN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

15        BİOLOJİSTİK ULUSLARARASI TAŞIMACILIK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

16        BOTEM BOBİNAJ ELEKTRİK MALZEMELERİ TİCARET VE PAZ. LİMİTED ŞİRKETİ

17        BOYUT SİGORTA ACENTELİĞİ

18        C&A SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

19        CAN ENERJİ ENTEGRE ELEKTRİK ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ

20        CAN TEKSTİL ENTEGRE TESİSLERİ VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

21        CUİS TRAVEL TURİZM VE SEYAHAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

22        ÇELEBİOĞLU CAM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

23        ÇETİN AKADEMİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM DANIŞMANLIK ELEKTRONİK HİZMETLER SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

24        ÇİĞDEM HALI

25        ÇORLU KARATEPE HAZIR BETON VE ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

26        ÇORLU KEBAP EVİ

27        DERYA YEMEK

28        DEVANLAY-EREN TEKSTİL SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

29        DEVANLAY-EREN TEKSTİL SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

30        DİNAMİK MAKİNA VE ELEKTRİK OTOMASYON SİSTEMLERİ-SERDAR TURAN

31        DOĞAN MEKATRONİK İMALAT TASARIM

TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

32        ECESOY TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

33        EKO TREND ARITMA TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

34        ERBİL OTO

35        EREN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

36        ERGÖR OTOMOTİV

37        ERSOY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ-HÜSEYİN ERSOY

38        ERTUĞRUL OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

39        ESA MEKANİK TESİSAT MAKİNA İNŞAAT MÜHENDİSLİK

SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

40        EST PANEL SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

41        ESTETİA ESTETİK-GÜZELLİK

42        GÖREN OTOMOTİV NAKLİYE TURİZM GIDA VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

43        GÖRENLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

44        GÖRENLER TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

45        HAYAT İNSAN KAYNAKLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

46        HİPNOZ BUTİK

47        İMAJ HALI

48        İMPAZ İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYE MADENCİLİK KATI ATIK DEPOLAMA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

49        İMPAZ MAKİNA HIRDAVAT YAPI MARKET MADENCİLİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

50        İSAŞ DEMİR PROFİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

51        JANTES MÜHENDİSLİK ISITMA VE SOĞUTMA DOĞALGAZ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

52        KAHRAMAN HURDA METAL VE NAKLİYE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

53        KLAS DİGİTAL FOTOĞRAFÇILIK, TURİZM,GIDA,İNŞAAT VE TEKSTİL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

54        KÖROĞLU AKARYAKIT ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

55        KUMYOL YAPI VE BETON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

56        KUMYOL YAPI VE PLASTİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

57        ME-KE İNŞAAT GIDA TAŞIMACILIK VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

58        MERTLER ENDÜSTRİ MADDELERİ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

59        MİNA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT

60        MURAT ÖZOĞUZ-ÖZ-İŞ HİDROLİK

61        MY WORLD

62        NİSA HAVACILIK OTOMOTİV PAZARLAMA NAKLİYE ZİRAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

63        NİSA HAVACILIK OTOMOTİV PAZARLAMA NAKLİYE ZİRAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

64        ORTA TORNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

65        ÖZBERK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

66        ÖZEL DÜZENLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

67        ÖZ-İŞ HİDROLİK-MURAT ÖZOĞUZ

68        ÖZ-SAÇ İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

69        POWERAS ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ

70        REDSAM TEKSTİL BOYA VE APRE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

71        RENKLİ FUARCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

72        SAĞLIKPEN DOĞRAMA İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

73        SAS SPOR MERKEZLERİ İŞLETMECİLİĞİ GIDA ALET İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

74        SEÇKİN MADENCİLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

75        SERAN BOZKURT SİGORTA ACENTELİĞİ

76        SERİ MERMER TİCARET

77        SİMETRİ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ ANONİM ŞİRKETİ

78        STAR BONMARŞE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT İNŞAAT VE NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

79        ŞEREF İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

80        TAŞADAM MERMER YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

81        TAYFUN MATBAACILIK REKLAMCILIK TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

82        TEKNİK DİZEL POMPA MOTORLU ARAÇLAR BAKIM YEDEK PARÇA PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

83        TOKER SİGORTA ACENTELİK HİZMETLERİ

84        TOKER TRAFİK TAKİP MÜŞAVİRLİĞİ

85        TRAKYA MOBİLYA CENTER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

86        TREND GIDA

87        TURNALAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

88        UPR TEKSTİL PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

89        VOLKAN TRAKYA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

90        VOLKAN TRAKYA TARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

91        VOLKAN ZİRAİ ALETLER VE MOTORLU ARAÇLAR SANAYİ VE TİCARET   LİMİTED ŞİRKETİ

92        YAĞIZCAN İLETİŞİM ELEKTRONİK BİLGİSAYAR PAZARLAMA TAAHHÜT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

93        YAĞMUR İNŞAAT

94        YENİUFUK TEKSTİL BOYA VE APRE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

95        YFS İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK

96        YILMAZ SERT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

97        YİĞİT PROMOSYON MATBAACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET

98        ZEYNEP İLETİŞİM ELEKTRONİK BİLGİSAYAR PAZARLAMA TAAHHÜT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

Haber: Abdurrahim Yıldırım

Bu haber 2135 defa okunmuştur.

turkwebdizayn
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
turkwebdizayn

Güncel

AV. DELAL DA UYARDI; 1 MİLYON LİRALIK CEZAYA DİKKAT

AV. DELAL DA UYARDI; 1 MİLYON LİRALIK CEZAYA DİKKAT Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından gelebilecek yüksek idari para cez...

ERGENE BELEDİYESİ’NDEN ENGELLİ VATANDAŞA AKÜLÜ ARAÇ

ERGENE BELEDİYESİ’NDEN   ENGELLİ VATANDAŞA AKÜLÜ ARAÇ Ergene Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam ediyor. Ergene Belediyesi Yeşilte...

DEVRİMCİ DEMOKRAT HAREKETİ CHP’DE ÖN SEÇİM İSTİYOR

DEVRİMCİ DEMOKRAT HAREKETİ CHP’DE  ÖN SEÇİM İSTİYOR Yerel seçim atmosferine girdiğimiz şu günlerde CHP tabanı Parti içinde süre gelen Hanedanlık düzenine adeta baş ka...

CHP Lİ AYGUN SORDU TELEKOM’UN İÇİN NASIL BOŞALTILDI

CHP Lİ AYGUN SORDU TELEKOM’UN İÇİN NASIL BOŞALTILDI Seçildiği günden bu güne kadar bölge ve ülke gündemindeki konularla ilgili önemli çalışmalar yapan, halkın her kesi...

BAŞKAN SARIKURT CEM VAKFI AŞURE PROGRAMINA KATILDI

BAŞKAN SARIKURT CEM VAKFI AŞURE PROGRAMINA KATILDI Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Cem Vakfı Çorlu Şubesi tarafından Kırklar Cemevi’nde düzenlenen Muharrem Ayı...

Köşe Yazarları

Abdurrahim YILDIRIM Abdurrahim YILDIRIM
YEREL SEÇİMLERDE İTTİFAKLAR NASIL OLUR
 

Facebookta Biz

Foto Galeri

              

Trakya Gündem 251. Sayı
Trakya Gündem 251. Sayı
Trakya Gündem 250. Sayı
Trakya Gündem 250. Sayı
Trakya Gündem 249. Sayı
Trakya Gündem 249. Sayı
Trakya Gündem 248. Sayı
Trakya Gündem 248. Sayı

Haber Ara


Gelişmiş Arama

Video Galeri

              

Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 5 Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 4
Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 3 Rasim Yüksel'in Kirli İşleri 2